PAPIEROWE.. BAWEŁNIANE.. SREBRNE.. RUBINOWE… SZAFIROWE.. Złote..

Rocznice – ważny element tradycji małżeńskiej

Zastanawiacie się jak uczcić rocznicę ślubu?.Co zrobić, aby była naprawdę wyjątkowa?..

Ceremonia odnowienia przysięgi małżeńskiej jest trendem coraz bardziej popularnym przyjmowanym z dużą sympatią. Dla wielu par jest to symboliczny moment odświeżenia swoich więzi, uczuć..a czasami moment zażegnania poważnego kryzysu w związku , danie sobie wzajemnie drugiej szansy. Jest początkiem nowego etapu wspólnego życia z innej już perspektywy.

Przygotowanie „drugiego ślubu” pozbawione wszelkich nużących formalności to czysta przyjemność..przywołuje najwspanialsze wspomnienia z pierwszego. Wnosi do małżeństwa nowe emocje i nadzieję na szczęśliwsze dni, moment w którym można w wyjątkowej scenerii ponownie powiedzieć wiele ciepłych słów ukochanej osobie, podziękować za wspólnie spędzone lata w obecności dzieci, przyjaciół bądź w cztery oczy ..Odnowienie przysięgi małżeńskiej może odbyć się w kościele lub dowolnym miejscu na lądzie, w powietrzu czy na wodzie..

My zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji uczczenia Waszej rocznicy na malowniczej wyspie jaką jest Majorka. W scenerii wschodzącego słońca, pięknego lazuru morza słowa nabierają większego blasku..Przy zachodzie słońca i romantycznej kolacji słowa nabierają większej magii..
Z naszej strony zadbamy o każdy detal aby przygotować dla Was wyjątkową niezapomnianą atmosferę kameralnej uroczystości jubileuszowej .

Bienvenido a las Islas Baleares