Bienvenido a las Islas Baleares

„ Chwytaj dzień bo przecież nikt się nie dowie jaką przyszłość zgotują nam Bogowie…” ))))

  • Majorka  wyjatkowy zakątek Balearów..rajska wyspa intensywnych wrażeń..Gorące różnorodne piaszczyste plaże ciągnące się wzdłuż wybrzeży wyspy…przerwane pięknymi maleńkimi zatoczkami..kamieniste klify tonące w krystalicznym lazurze Morza Śródziemnego to ukojenie zmysłów, balsam dla duszy i oczu…Ten właśnie wyjątkowy klimat ceniony jest nie tylko przez Europejczyków. Ta jedyna w swoim rodzaju wyspa porwie Cię właśnie tam….”gdzie jutra słodki smak”…………sprawi, że będziecie chcieli tu wrócić jeszcze nie raz…).
  • Palma de Mallorca zauroczy Cię niepowtarzalnym klimatem…port gdzie cumują luksusowe jachty sąsiaduje ze starą częścią miasta i monstrualną katedrą La Seu…dalej średniowieczne uliczki z secesyjnymi kamienicami tonące w kwiatach, finezyjnie zdobione pałacyki, małe restauracje z regionalną kuchnią. Beztroski pełen pozytywnej energii hiszpański klimat sprawiają, że życie tętni tu całą dobę, a czas płynący ślimaczym tempem sprawia, że zapominamy o codzienności.
  • Valdemossa magiczne miejsce położone u podnóża gór Sierra de Tramuntana rozsławione m.in. przez Fryderyka Chopina i George Sanda…Uwierzcie mi robi wrażenie !.
  • Dla koneserów Soller i Puerto de Soller malownicza dolina gajów pomarańczowych i płynących strumieniem tamtejszych likierów. 17km od Plamy dojazd „The Orange Express”.
  • Coves d’Arta, Coves de Genova .. bajeczne podziemne galerie..

To tylko parę z wielu miejsc, które trzeba zobaczyć…..

Klimat malowniczej Majorki jest idealny do gry w  golfa- ciepłe słoneczne lato, odświeżająca morska bryza.. Na wyspie znajduje się wiele pól golfowych przygotowanych starannie dla wszystkich tych, którzy relaksują się próbując trafić do dołka. Co ciekawe, pole golfowe Alcanada notowane jest niezwykle wysoko w światowych rankingach i uchodzi za jedno z najpiękniej położonych na świecie!

Naturalne piękno wyspy, łagodny klimat a zarazem gorąca katalońska mentalność życzliwych mieszkańców powoduje, że w Majorce można się zakochać od pierwszego wejrzenia..Raj dla turystów, miłośników sportów wodnych, nurkowania, rowerowych wycieczek górskich, jazdy konnej. Windsurfing, kitesurfing, snorkeling..As You wisch! ..Także dla tych co lubią nocne życie druga słynna po Ibizie taneczna wyspa, która różnorodnością nocnych barów i klubów tanecznych porywa aż do białego rana..Bajeczne wschody i zachody słońca ..wyjątkowo przyjazny i pełen pozytywnej energii klimat wyspy sprawia, że tu szkoda czasu na spanie..

R&R (Rest&Relaxation) …chcesz ciszy i spokoju znajdziesz tu miejsce dla siebie…chcesz zwiedzać i poznać inną kulturę nie będziesz się tutaj nudzić…chcesz opłynąć wyspę wynajmiesz jacht i pokochasz ją bezwarunkowo…Tętniaca życiem Majorka ma wiele do zaoferowania…ale, żeby to poczuć trzeba tu po prostu być… Nie bez kozery Price Brosmann, Michael Douglas i wiele innych gwiazd postanowiły kupić swoje nieruchomości właśnie tutaj….)
Jedyna w swoim rodzaju..pozostawia niezapomniane wrażenia…

Carpe diem…